Hoşgeldiniz, giriş yapabilir veya ücretsiz hesap açabilirsiniz.
0.00 TL
Sepetim
Toplam 0 ürün

Gitar » Akustik Gitar

  Sırala

Akustik Gitar fiyatları

Akustik gitarlar

Akustik gitarlar görünüş olarak klasik gitar'a benzeyen klasik gitardan farklı olarak tel olarak çelik tel kullanılan bir gitar türüdür. Elektro akustik gitar modelleri ise amfiye bağlanabilen yüksek ses alınabilen modellerdir.

Akustik gitar fiyatları, klasik gitar'a göre biraz daha pahalıdır. Bunun nedeni ise kasalarının yüksek tel gerginliğini kaldırabilmesi için daha sert ve kaliteli olmasıdır.

Masterwork, akustik gitar konusunda türkiye pazarında çok iyi yerlere gelmesinde en önemli etken akustik gitar modellerinin eski ve ünlü markaları olan fender akustik gitar, takamine akustik gitar, ibanez akustik gitarlar kadar kaliteli fakat daha ucuza müzik severlere ulaştırmasıdır.

Masterwork Akustik gitar sesini dinlemek için Masterwork çalışanı Bilal Bozkurt'un çaldığı Ölümsüzlük parçasını dinleyebilirsiniz.

Kısaca Biz

2002 Yılında kurulan firmamız, üstün kalitede el yapımı ziller üreterek müzik dünyasına giriş yaptı. Başta Türkiye ve Almanya olarak bir çok ülkede faaliyet göstererek zil dendiği zaman ilk akla gelen firma olduk. Şimdi sadece zil değil hizmet kalitemizi bozmadan Başta Gitar, Bağlama, Keman, Klarnet olmak üzere bir çok müzik aletleri ve ekipmanları üretmeye başladık.

Müsteri Hizmetleri

E-Bülten

Sosyal Medya

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır