Hoşgeldiniz, giriş yapabilir veya ücretsiz hesap açabilirsiniz.
0.00 TL
Sepetim
Toplam 0 ürün

Gitar

  Sırala

Gitar fiyatları

Gitar

Gitarlar parmakla veya pena ile çalınabilen elektro gitar, akustik gitar ve klasik gitar modelleri olan ritim fitar veya solo gitar şeklinde çalınan bir enstrüman türüdür.

Gitar fiyatları, türkiye şartlarında bir hayli yükselmesine rağmen masterwork kaliteli gitarları ucuz olarak müzik severlere sağlamaktadır.

Gitar'ın diğer enstrümanlara göre daha çok tercih edilen bir enstrümandır. Bunun nedeni ise gitar derslerinin çok fazla yaygın ve ucuz olması, gitar akorları ve gitar notalarının internetten kolayca edinilmesidir.

Sizde gitar çalmak istiyorsanız Masterwork marka gitarları tercih ederek, müzikden soğumadan kaliteli ve garantili gitarlarımıza hemen sahip olabilirsiniz.

Kısaca Biz

2002 Yılında kurulan firmamız, üstün kalitede el yapımı ziller üreterek müzik dünyasına giriş yaptı. Başta Türkiye ve Almanya olarak bir çok ülkede faaliyet göstererek zil dendiği zaman ilk akla gelen firma olduk. Şimdi sadece zil değil hizmet kalitemizi bozmadan Başta Gitar, Bağlama, Keman, Klarnet olmak üzere bir çok müzik aletleri ve ekipmanları üretmeye başladık.

Müsteri Hizmetleri

E-Bülten

Sosyal Medya

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır